1.aici ma voi opri doar sa injur,sa critic si sa urlu cat ma tin maxilarele
2.aici voi invata sa`mi dezvolt partea agresiva.sa spun tare ce`mi repugna din tot sufletu`
3. acum as putea sa insir:prostia,rautatea,vanitatea,isteriile inutile and so on and so on
De unde atata diplomatie,blandetzuri? Acum trebuie sa musti,sa dai din coate,sa te balacesti in grotesc,sa asculti Minodora la MAXIM sau ce`o mai fi la moda,sa fii si tu incisv, ce naiba, esti chiar prost?!?Taci si`ntorci si celalat obraz? Hai las`o, tu asculti de Biblie si alte bullshit`uri?? Maai copilashule...dar nu`ntelegi o iota inseamna. Traiesti degeaba. Oricum nu stii sa traiesti,dar barem deschide si tu ochii aia o data pentru totdeauna.Ce zici? Aaaa,zici ca esti dezorienthat,ca orisice nota zbarnaie`n tine mai ceva ca`ntr`o simfonie....Iti dau un shut in cur de nu te vezi! Hai,lasa plangarelile.Crezi ca pasesti pe pamantul asta doar asaaa,ca sa te afli in treaba? Crezi ca e careva interesat sa`ti asculte tie vaicarelile? Get real. Ai impresia ca zace`n tine vreun har nebanuit care sta undeva ghemuit si inspaimantat...inchipuie`ti ce vrei. Te las cu "Wish you were here". Mai mult nu pot sa fac.
7 comentarii:
tu chiar nu ai somn! si nu ai inspiratie deloc
Razvane,un sfat: invata sa scrii corect gramatical! Nu ii inteleg p`aia care se apuca sa comenteze lucruri,pe care oricum creierashul lor minuscul n`au cum sa le perceapa.
Nu mai e deloc original, dar e bine! sa critici , sa injuri , sa mai dai cate un pumn doi, e bine dar fa-o in directia buna si la momentul potrivit. Nu-mi zi peste un an ca am fost rau, ca uit si nu inteleg nimic, nu te plange altora ca te-am nedreptatit ca se vor bucura prea mult, zi-mi mie ca poate voi regreta ... candva. Iar de sistem sau societate, chiar n-are rost, e clar astia se distreaza dandu-ne peste nas, noua chiar nu ne pasa, avem multe altele mai bune de facut, nu avem timp de ei, deloc. Cum era vorba aia ..?.. "Daca voi nu mai vreti, nici eu pe voi".
"Daca voi nu ma vretzi, nici eu pe voi" ma nu mai ...
Data e buna dar ora e setata aiurea, e 7 dimineata nu 21: 44, in ce tara suntem?, sau pe ce continent?, brrrumm.
salutari din Oceanul inghetat!
"daca voi nu ma vreti eu va vreu` "
Trimiteți un comentariu